Prajeme príjemné prežitie letných prázdnin a dovoleniek, pevné zdravie, veľa teplých slnečných lúčov a pohodových dní. Stretneme sa v škole opäť 5. septembra 2022.

Letná prázdninová činnosť - denný tábor
1.júl.2022

Dnes sa začala LETNÁ PRÁZDNINOVÁ ČINNOSŤ - denný tábor, kde deti čaká pestrý program.

Reporty z každého dňa môžete sledovať v našej FOTOGALÉRII.

INFO

Hurá prázdniny
30.jún.2022

Prajeme príjemné prežitie letných prázdnin a dovoleniek, pevné zdravie, veľa teplých slnečných lúčov a  pohodových dní. Stretneme sa v škole opäť 5. septembra 2022.

INFO

Rozlúčka deviatakov
30.jún.2022

Naši deviataci rozprestreli krídla, opúšťajú brány našej školy, rozletia sa rôznymi smermi.

My im držíme palce, nech je ich rozlet čo najúspešnejší!

Ďalšie fotografie nájdete v našej FOTOGALÉRII.

Slávnostné ukončenie školského roka
29.jún.2022

Program slávnostného ukončenia školského roka:

7.50 - nástup žiakov do tried
8.00 - hlásenie v školskom rozhlase - báseň, príhovor p. riaditeľky
8.30 - vyhodnotenie školského roka v triedach - rozdávanie vysvedčení
9.30 - odchod žiakov na obed s tr. učiteľmi - 5., 6. roč. dolná jedáleň, 7., 8., 9. horná jedáleň,

obedy s vychovávateľkami 1. - 4. roč. o 10.30
10.30 - rozlúčka s deviatakmi na chodbe bloku B

Svätojánska vatra
23.jún.2022

Všetci prijmite pozvanie aj s Vašimi rodinami, s vašimi deťmi na atraktívny program Svätojánska vatra, ktoré organizuje Mesto Dolný Kubín a naša škola je partnerom a spoluorganizátorom tohto podujatia.

Uskutoční sa v sobotu 25.6.2022 od 17.00 hod pred Zimným štadiónom v Dolnom Kubíne.

Program je veľmi atraktívny a zaujímavý aj pre deti, aj pre dospelých.

Naša škola s našimi pedagógmi od 17. hodiny organizuje rôzne atrakcie na stanovištiach pre deti všetkých vekových kategórií: športové a pohybové súťaže, výroba ozdobných predmetov, maľovanie na tvár a plno iných činností..... Pre všetky deti je pripravená odmena.

Ďalší program:

- 17.00 hod. - penová show

- 18.30 hod Tomáš Bezdeda

- 20.00 hod Shock Band

- 21.15 - zapálenie Jánskej vatry

- 21.30 - ohňová show

- 22.00 - ľudová hudba

Nájdite si čas a príďte na toto podujatie, veď Jánska noc býva čarovná.

POZVÁNKY

[1] 2 3 4 5 6 7 ... 66 [ďalšia]1-5 z 330