ZŠ Martina Kukučína
"Každé poznanie vychádza zo srdca, každé vzdelanie zo života"

 


Prajeme príjemné prežitie letných prázdnin a dovoleniek, pevné zdravie, veľa teplých slnečných lúčov a pohodových dní. Stretneme sa v škole opäť 5. septembra 2022.INFO


Letná prázdninová činnosť - denný tábor
1.júl.2022Dnes sa začala LETNÁ PRÁZDNINOVÁ ČINNOSŤ - denný tábor, kde deti čaká pestrý program. 

 

Reporty z každého dňa môžete sledovať v našej FOTOGALÉRII.

 INFO  

Hurá prázdniny
30.jún.2022Prajeme príjemné prežitie letných prázdnin a dovoleniek, pevné zdravie, veľa teplých slnečných lúčov a  pohodových dní. Stretneme sa v škole opäť 5. septembra 2022.INFO  

Čerstvé hlavičky sú naše!
7.jún.2022Aj na budúci školský rok budú naši žiaci jedenkrát týždenne dostávať ovocie a zeleninu zadarmo.
 
Ďakujeme všetkým, ktorí za našu školu hlasovali a prispeli k tomu, že sme boli úspešní.
 

Výsledky si môžete pozrieť na stránke www.cerstvehlavicky.sk.

 INFO  

Projekt RUKA V RUKE
26.máj.2022Naša škola sa zapája do projektu RUKA V RUKE k medzigeneračnému prepojeniu detí a seniorov, ktorý pripravila Oravská knižnica v spolupráci s CSS Brezovec, ZŠ M. Kukučína a MŠ Na Sihoti v D. Kubíne. 

Viac informácií si môžete prečítať na facebookovej stránke Oravskej knižnice.

 INFO  

Návšteva ministra školstva B. Gröhlinga
25.máj.2022Dňa 25. mája 2022 sme v Kukučínke mali vzácnu návštevu. Prišiel nás navštíviť minister školstva SR Branislav Gröhling s jeho spolupracovníkmi, spoločnosť mu robil aj primátor mesta Dolný Kubín Ján Prílepok a ďalší hostia.
Pán minister si po peknom privítaní žiačkami a krátkom hudobno – tanečnom programe našich dievčat z 2.D triedy prezrel našu školu, osobitne sa zaujímal o interiér a vybavenie učební z projektu Modernejšia škola.
Pozdravil žiakov v niektorých triedach a porozprával sa s nimi. Dlhšie sa zdržal v 9.C triede na hodine chémie, kde si skúsil čaro alchýmie spolu s našimi žiakmi. Tiež bol na vyučovaní v 2.B triede na hodine prvouky, spolu s našimi žiakmi sa naučil rozoznávať ovocie a zeleninu a pracoval aj s mikroskopom.
Pán minister aj besedoval s našimi pedagógmi o aktuálnych otázkach súčasného školstva. Prezrel si areál školy, navštívil aj pani kuchárky v školskej jedálni, ktoré práve pripravovali obed. Ďakujeme za návštevu.
...
celý článok...


INFO  


 

[domov] [1] 2 3 4 5 6 7 ... 31 [ďalšia]1-5 z 152


Posledné oznamy


Kategórie