ZŠ Martina Kukučína
"Každé poznanie vychádza zo srdca, každé vzdelanie zo života"

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player


POZOR! Zmeny v platbách nájdete v menu - ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ (Oznamy, Poplatky), ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ (Pokyny pre rodičov), CVČ, ZÁUJMOVÁ Č.



ÚSPECHY


Úspešní v rôznych oblastiach
14.máj.2019



Opäť sme zbierali úspechy!

 

- krajské kolo celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky Hviezdoslavov Kubín v umeleckom prednese prózy v I. kategórii s odporúčaním postupu do celoštátneho kola (Vajanského Martin) - 2. miesto - Terezka Šuvadová (2. A),

 

- územná súťaž Mladých zdravotníkov a družstiev prvej pomoci mladých SČK, kategória DMZ II. stupeň - 1. miesto - Viktória Bednárová (9. A) ,Tatiana Migová ( 8. D), Soňa Štriflerová (8. D), Dominika Žáčiková (8. D) a Alexandra Bednárová (7. C),

 

- interaktívna súťaž Veľká výzva! - po stopách Hviezdoslava - 3. miesto - Karolína Kampošová (7. A), Nina Nuttová (7. B) a Patrik Macek (7. C),

 

- okresné kolo McDonald's Cup - minifutbal zmiešaných družstiev - 2. miesto,

 

- okresné kolo Bezpečne na bicykli - 1. a 3. miesto

 


 

Gratulujeme!

 

Viac informácií v našej FOTOGALÉRII.



ÚSPECHY  





Dievčatá úspešné v športe
1.máj.2019



Naše dievčatá žnú úspechy v športových súťažiach!

 

Florbal ZŠ žiačky - klasifikácia do krajského kola - 1. miesto,

Malý futbal žiačok ZŠ (Školský pohár Slovenskej sporiteľne) - okresné kolo - 2. miesto,

1. kolo Majstrovstiev stredoslovenského atletického zväzu v atletike na dráhe staršieho žiactva:

Juráková Lea - hod oštepom - 1. miesto,

Záchelová Aneta - hod kladivom - 1. miesto,

Škulcová Petra - hod kladivom - 2. miesto, hod diskom - 3. miesto.

 

  

 

Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu!



ÚSPECHY  





Ocenenia za úspešnú reprezentáciu školy
29.marec.2019



Pani riaditeľka má veľkú radosť, keď môže oceniť žiakov za úspešnú reprezentáciu školy v súťažiach:

 

Florbal žiačok, okresné kolo:

1. miesto

 

Pytagoriáda, okresné kolo:
- 4. ročník - 2. miesto - Timea Mašlonková
- 6. ročnik - 3. miesto - Petra Letková
- 7. ročník - 1. miesto - Rebeka Kampošová
- 8. ročník  -1. - 3. miesto - Dominika Žáčiková a Adriana Sitárová


Chemická olympiáda, okresné kolo:
kategória D - 1. miesto - Alexandra Sahuĺová


Biblická olympiáda, okresné kolo:

3. miesto - družstvo v zložení Tomáš Vicáň, Karolína Trubanová, Natália Hrdličková.

 

 

 

Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu!



ÚSPECHY  





Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo
18.marec.2019



Žiaci našej školy získali krásne umiestnenia v okresnom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín.

 

Terezka Šuvadová z 2. A triedy  získala 1. miesto v  I. kategórii – próza

a zabezpečila si tak postup  do krajského kola tejto súťaže pod názvom Vajanského Martin.

 

 

Ďalšie umiestnenia:

II. kategória - próza -  3. miesto - Samuel Janček z 5. B

III. kategória – próza - 2. miesto - Dominika Pažítková  z 8. A 

 

Srdečne blahoželáme!



ÚSPECHY  





Zimná KALOKAGATIA
16.marec.2019



Simona HOJOVÁ, žiačka 9.D triedy sa umiestnila v celoslovenskej súťaži 9. ročníka

 

ZIMNÁ KALOKAGATIA na krásnom 2. mieste

(alpské disciplíny - zjazdové lyžovanie-obrovský slalom).

 

Súťaž sa uskutočnila v dňoch 12.a 13. marca 2019 v športovom areáli FIS na Štrbskom plese (svah Interski).

 


Ďakujeme za reprezentáciu a prajeme veľa ďalších úspechov.

 

Viac fotografií v našej FOTOGALÉRII.



ÚSPECHY  






 

[domov] [1] 2 3 4 5 6 7 ... 11 [ďalšia]1-5 z 53


Posledné oznamy


Kategórie

História