Novinky v Školskom semafore - zmeny k 4.2.2022
4.február.2022

Ponúkame prehľadnú infografiku k novým usmerneniam v Školskom semafore, ktorú nájdete - TU a ďalšie novinky od 4.2.2022 - TU.

Aktualizované prílohy k Školskému semaforu nájdete v prílohe.

Manuály na určenie závažnosti zdravotného stavu dieťaťa (vypracované Slovenskou spoločnosťou primárnej pediatrickej starostlivosti) a manuál k domácej izolácii pozitívnych, karanténe úzkych kontaktov a postupe po pozitívnom teste (vypracovaný Úradom verejného zdravotníctva SR) nájdete TU.

Príloha

- Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti

- Oznámenie o výnimke z karantény

- Čestné vyhlásenie o pozitivite antigénového samotestu a o absolvovaní izolácie