Letná škola – deň piaty
13.august.2021

Záverečný deň priniesol bohatý program vychádzajúci z témy Z každého rožku trošku. Žiaci si zopakovali učivo a pripravili vlastnoručne vyrobené  pomôcky na hodiny slovenského jazyka, do bohato ilustrovaného zápisníka z prázdnin si zaznačili zážitky, na ktoré nechcú zabudnúť. Zopakovali si aj matematiku, nechýbala ani hravá angličtina a výtvarné aktivity.

Letnú školu ukončili návštevou Oravskej knižnice Antona Habovštiaka, kde ich čakali pekné nové knihy, čitateľská dielňa, koleso šťastia plné otázok a slávnostné vyhodnotenie celého týždňa spojené s odovzdávaním absolventských diplomov a pamätných medailí.

Po návrate do tried ešte vyplnili anketu, v ktorej zhodnotili program letnej školy aj to, či boli spokojní s pani učiteľkami a hurá domov pokračovať v prázdninovom oddychovaní.

Dovidenia v septembri.

Viac informácií a fotografií nájdete v našej FOTOGALÉRII.

Letná škola v správach TVDK.

Letné prázdniny

-28.jún.2024