Info o zatvorení škôl a školskych zariadení; Pokyny - samoštúdium žiakov
12.marec.2020

V rámci opatrení proti šíreniu koronavírusu bude v období

od 16. do 27. marca 2020 prerušené vyučovanie

vo všetkých školách a školských zariadeniach.

Bližšie informácie o tom, aké zmeny v organizácii školského roka to prinesie, nájdete v usmernení ministerky školstva Martiny Lubyovej.

Prosíme, majte na pamäti, že toto preventívne opatrenie NIE SÚ PRÁZDNINY, dodržujte domáci režim a všetky opatrenia určené štátom.

My máme povinnosť zabezpečiť samoštúdium žiakov prostredníctvom elektronickej komunikácie, preto naši pedagógovia dostali pokyn byť k dispozícii žiakom v zmysle rozvrhu denne v dopoludňajších hodinách od 8.30 - 12.00 hod., kde je možnosť navzájom komunikovať.
Niektorí pedagógovia sa už dopredu so žiakmi dohodli a zadali úlohy, pracovné listy, prosíme, postupujte podľa toho a splňte, čo treba.

Podľa pokynov sa termín Testovania 9 nemení (je naplánované na 1.4.2020), takže verím, že naši deviataci využijú tento čas na samoštúdium - doplnené o komunikáciu s vyučujúcim MAT a SJL.

Buďme zodpovední k svojmu zdraviu i k zdraviu druhých, je to to najcennejšie, čo máme.

K. Števonková

Konzultačné hodiny