Dotácia na školskú stravu - pripomenutie termínu
30.júl.2021

Dôležité!
Pripomíname termín pre rodiny, ktoré spĺňajú podmienky -  na predloženie potvrdenia alebo čestného vyhlásenia pre "obed zadarmo"
Potvrdenia alebo Čestné vyhlásenie je potrebné doručiť v termíne
od 2.8. 2021 do 6. 8. 2021 v čase od 8.00 do 14. 00 hod.,
priniesť do kancelárie školy alebo vhodiť do poštovej schránky pri hlavnom vstupe do školy, alebo zaslať poštou, alebo preskenované na : skola@zsmkdk.sk.

Po tomto termíne nebude možné do zoznamu vložiť deti na odoberane stravy na mesiac september, bude to možné až potom dodatočne od ďalších mesiacov.

Aké potvrdenie je potrebné priniesť do školy pre „obedy zdarma“?
Ø Ak je rodina v hmotnej núdzi: Potvrdenie Vám na požiadanie vystaví Úrad práce sociálnych vecí a rodiny v D. Kubíne, 4. poschodie, oddelenie hmotnej núdze.
Ø Ak je príjem rodiny najviac vo výške životného minima: Potvrdenie Vám na požiadanie vystaví Úrad práce sociálnych vecí a rodiny v D. Kubíne, 4. poschodie, oddelenie hmotnej núdze.
Ø Ak si ani jeden člen domácnosti neuplatnil (alebo neuplatní pri ročnom zúčtovaní dane) nárok na daňový bonus: Čestné vyhlásenie (TU)

Všetko podstatné je v predchádzajúcich oznamoch!