Letná škola 2021
6.august.2021

Vážení rodičia,

v pondelok 9.8.2021 sa začína v našej škole Letná škola 2021.

Dôležité informácie:

- Prosíme, aby ste rešpektovali, že je potrebné, aby bolo prítomné na všetkých aktivitách počas každého dňa, (nakoľko niektoré z nich budú realizované mimo areálu školy) a tiež aby ste dodržiavali čas príchodu a odchodu detí z LŠ (začíname o 7:30 hod. a končíme o 15:30 hod.).

- Neúčasť na letnej škole je možné ospravedlniť len vo výnimočných prípadoch (choroba, návšteva lekára, mimoriadna udalosť a pod.) a na základe písomnej ospravedlnenky/ potvrdenia o návšteve lekára.

- Časový harmonogram a denný rozvrh dňa bude zverejnený deň vopred na vchodových dverách (vstup pre 1. - 4. ročník), aby sa dieťa oblieklo a obulo primerane k aktivitám v LŠ. Plánované činnosti budú realizované za každého počasia.

- Stravovanie detí a pitný režim sú zabezpečené prostredníctvom našej školskej jedálne, v prípade exkurzií a výletov bude deťom vydaný balíček. Stravné bude pre účastníkov LŠ hradené z projektu.

- Učebné pomôcky, cestovné náklady a vstupné sú hradené z projektu. Žiak si prinesie vlastné písacie potreby (peračník) a prezuvky.

- V deň nástupu je nutné, aby dieťa odovzdalo potvrdenie o bezinfekčnosti prostredia a prefotený preukaz poistenca.

Program na pondelok (9. 8.2021):

7:30 - príchod žiakov, ranný filter

7:50 - ranný kruh – rozvoj komunikačných zručností

8:30 - vyučovanie (jazykové, matematické a výchovné aktivity)

12:30 - obed

13:00 - Naše krásne mesto - regionálna výchova (vychádzka na Hviezdoslavovo námestie, orientácia v meste, spoznávanie kultúrno-historických pamiatok a osobností, návšteva MsÚ a sídla mestskej polície)

15:00 - vyhodnotenie dňa v ZŠ

15:30 - odchod žiakov

Všetky informácie sledujte cez Edupage, školský web a FB.

Vedúca LŠ: Mgr. Miriam Kazimírová

Veľmi sa tešíme na stretnutie!