POZOR! Zmeny v platbách nájdete v menu - ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ (Oznamy, Poplatky), ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ (Pokyny pre rodičov), CVČ, ZÁUJMOVÁ Č.

Bajčiovská veža ĎAKUJE ZA VÁŠ HLAS
29.apríl.2019

DOBOJOVANÉ, DALI SME TO!!!!!

"Zachránili sme spoločne kus histórie. Bojovali sme ako levy, boli aj chvile krušné, aj veĺmi príjemné.
Zo srdca chcem za našu školu poďakovať najmä p. Martinovi Rázgovi, ktorý od začiatku bojoval, propagoval, vysvetľoval a spolu s p. Martinou Bednárovou, Viky a Alikou Bednárovou a aj s p. Máriou Belkovou strávili 2 víkendové dni v Oravskom Podzámku presviedčaním návštevnikov Oravského hradu, aby hlasovali za Bajčiovskú vežu.

Poďakovanie patrí aj primátorovi a viceprimátorovi mesta Dolný Kubín za podporu, pomoc v úsilí vyhrať.

Tiež patrí poďakovanie Oravskému múzeu za pomoc a prichýlenie v ich priestoroch.

Vďaka vám všetkým za hlasovanie - pochopili ste, že v živote sú chvíle, kedy sa treba zmobilizovať.

Všetko úsilie sa nám raz vráti, VĎAKA!"

p. riaditeľka K. Števonková

Prečítajte si skvelý článok o boji za obnovu veže - "Bravó. Oravci sa spojili, vyhrali, ďakujú ľuďom z celého Slovenska"

Viac na stránke VÚB - Poklady Slovenska.

INFO

Vyzdvihnutie čipov