Letná čitáreň v parku M. Kukučína, KNIŽNÁ BÚDKA v našej škole
25.jún.2018

Poslanci za lepší Kubín prišli s projektom letnej čitárne, ktorá bude inštalovaná v parku Martina Kukučína, v altánku pri pávoch. Skúšobne v termíne 1. až 15. júla 2018 a v prípade, že nebude terčom vandalizmu, bude predĺžená na celé letné prázdniny. Sprievodnými podujatiami budú čítania deťom a ďalšie aktivity zamerané na rodiny a spoločné čítanie.

Aj Vy máte možnosť stať sa súčasťou tejto letnej čitárne a to symbolickým darovaním starých kníh. Každá kniha by mala obsahovať venovanie, aby bolo jasné, ktorá rodina ju na tento účel darovala. Jedna rodina by mala poskytnúť len jednu knihu. Pre symbolický účel postačí, ak jedna ZŠ zabezpečí 5 až 10 kusov takýchto kníh.

Naša škola tiež inštalovala v školskom areáli KNIŽNÚ BÚDKU/SCHRÁNKU (fotografie - v našej FOTOGALÉRII), kde nájdete knihy, ktoré si môžete prečítať. Do tejto schránky máte možnosť prispieť darovaním kníh, ktoré potešia mnoho ďalších ľudí, ktorí si ich požičajú, prelistujú, prečítajú a vrátia.

POZVÁNKY

Konzultačné hodiny