Farebný týždeň
21.marec.2023

Privítajme spolu jar farebným oblečením aj farebným jedlom!

Aký by bol svet bez farieb? Smutný, jednotvárny, pochmúrny.

Máme pre nás všetkých pripravenú výzvu: FAREB TÝŽDEŇ.

Viac informácií TU.

Na jar sa príroda oblieka do najkrajších a najpestrejších šiat. Nielen príroda! Posledný marcový týždeň sa v našej škole bude niesť v znamení farieb. O tom, že každá farba má svoju symboliku a význam, sa budeme môcť presvedčiť aj sami na sebe.

Každý deň vo FAREBNOM TÝŽDNI sa oblečieme do inej farby. Bude to veľmi pekné a príjemné na pohľad. Každému dňu sme priradili jednu z farieb, ktoré vyjadrujú pocity človeka a zároveň sú farbami prírody a potravy, ktorú konzumujeme.

Aj naše obedy v školskej jedálni sa budeme snažiť pripraviť tak, aby obsahovali čo najpestrejšie a najvýživnejšie potraviny vo farebnom zastúpení. Dúfame, že sa v tomto duchu pokúsite stravovať aj doma.

Žiaci zo žiackeho parlamentu budú každý deň monitorovať zapojenosť v triedach a triedne kolektívy s najvyšším počtom budú odmenené (pripočítavajú sa aj triedni učitelia).

Prežijeme zábavný týždeň plný farieb. Pevne veríme, že prispejeme k tomu, aby sme si uvedomovali dôležitosť nášho zdravia, krásu farieb a význam vzájomného priateľstva a kolektívneho života.

POZVÁNKY

Konzultačné hodiny