Naše deti Vám vopred ďakujú za Vaše 2% z dane, ktoré darujete občianskemu združeniu KUKUČÍNKA! ĎAKUJEME! Nestihli ste darovať 2 % z dane? Nič to. Termín sa posúva. Viac informácií v menu "2% Z DANE".

Čerstvé hlavičky sú späť!
24.jún.2020

Aj tento rok môžeme zabojovať o zdravý balíček ovocia a zeleniny na celý školský rok 2020/2021 pre všetkých žiakov.

24. júna 2020 odštartovalo hlasovanie na webstránke www.cerstvehlavicky.sk prostredníctvom registrácie pokladničného bloku z nákupu v Kauflande a trvá do 29.07.2020.

Zbierajte pokladničné bločky z nákupu v Kauflande, zaregistrujte ich a podporte našu školu v tomto projekte - pomôžete nám zabezpečiť pre vaše deti pravidelnú porciu zdravej a čerstvej zeleniny a ovocia. Ďakujeme.

Ak nemáte možnosť zaregistrovať ich, môžete ich doručiť do našej školy (aj v priebehu prázdnin službe v kancelárii) a my ich zaregistrujeme za Vás. wink

Na stránke www.cerstvehlavicky.sk nájdete aj viac informácií o projekte.

POZVÁNKY