Naše deti Vám vopred ďakujú za Vaše 2% z dane, ktoré darujete občianskemu združeniu KUKUČÍNKA! ĎAKUJEME! Nestihli ste darovať 2 % z dane? Nič to. Termín sa posúva. Viac informácií v menu "2% Z DANE".

Pozastavenie platieb príspevkov do škôl a školských zariadení
31.marec.2020

Oznam pre rodičov

Mesto Dolný Kubín oznamuje rodičom, ktorých deti navštevujú školy a školské zariadenia (MŠ, ŠKD, CVČ, ŠJ) v zriaďovateľskej  pôsobnosti Mesta  Dolný Kubín, aby z dôvodu prerušenia školskej dochádzky  pozastavili platby príspevkov do škôl a školských zariadení.

Prípadne zrealizované platby za apríl (máj, jún)  budú presunuté na obdobie, kedy bude ukončené prerušenie vyučovania v školách a školských zariadeniach.

O opätovnom obnovení platby príspevkov do škôl a školských zariadení Vás budeme informovať .

Poznámka: Prosíme Vás , aby ste pred pozastavením platieb skontrolovali, či máte doteraz uhradené všetky poplatky, ktoré bolo potrebné uhradiť a v správnej výške. Zistili sme, že niektorí rodičia si nezmenili výšku poplatku napr. za ŠKD na 12,- €, platia stále len 10,- €. Vznikol by tak zas nedoplatok, čo tiež nie je v poriadku.

Ďakujeme za porozumenie.

Mgr. Katarína Števonková, riad. školy