NAJ ŠKOLA
5.apríl.2022

Pamätáte sa ešte, ako sme v roku 2020 počas prvej vlny korony hlasovali o postup do novej televíznej súťaže NAJ ŠKOLA? Nie? Nevadí. Pripomíname Vám len, že sme v okrese vyhrali!
Až teraz bolo možné projekt oživiť. Preto sa veľmi tešíme, že už v stredu o týždeň do našej školy zavíta štáb RTVS, aby u nás nakrútil dynamickú videovizitku Kukučínky.
Príde aj moderátor - známy youtuber ExlpOited!
A asi v máji 2022 nás čaká v Bratislave v Mlynskej doline nakrúcanie postupového kola súťaže spolu s ďalšími školami z celého Slovenska.
Bude to príležitosť ukázať naše vedomosti, talent, schopnosti a predstaviť nielen našu školu, ale aj naše mesto, náš región...

ÚSPECHY

Konzultačné hodiny