POZOR! Zmeny v platbách nájdete v menu - ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ (Oznamy, Poplatky), ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ (Pokyny pre rodičov), CVČ, ZÁUJMOVÁ Č.

Preplácanie nákladov na dopravu
6.september.2019

ZŠ M. Kukučína aj v školskom roku 2019/2020 prepláca žiakom náklady na dopravu do školy v súlade so smernicou MŠVVaŠ SR  č. 50/2017 a pokynmi Okresného úradu v Žiline.

Základnou podmienkou na preplatenie je, aby žiak spadal do školského obvodu a mal v uvedených obciach trvalý pobyt (nie prechodný),  a zároveň dochádzal do školy z tejto adresy – sme povinní to overovať.

Školský obvod pre ZŠ M. Kukučína, SNP 1199/36, Dolný Kubín: obce – Jasenová, Veličná, Oravská Poruba, Vyšný Kubín 1. - 9. ročník, Osádka 1. - 9. ročník, Leštiny 1. - 9. ročník, Pucov 5. - 9. ročník, Pokryváč 5. - 9. ročník.

Viac informácií v menu OZNAMY PRE RODIČOV.

Pasovanie prvákov

-17.október.2019

Jesenná výstavka ovocia a zeleniny

-20.september.2019