Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti, ktoré žiak musí priniesť po každom prerušení vyučovania na viac ako 3 dni, nájdete v menu "TLAČIVÁ/DOKUMENTY".

Zmeny v prevádzke ŠKD od 14.10.2020
12.október.2020

V súvislosti s najnovšími prísnymi opatreniami Vám oznamujeme, že od 14.10.2020 (streda) sa podľa rozhodnutia zriaďovateľa - Mesta Dolný Kubín uskutočnia v našej škole nasledujúce zmeny v prevádzke ŠKD:

- bude len pre žiakov 1. - 3. ročníka. bez rannej prevádzky, najdlhšie do 16.00 hod,

- jedna trieda bude jedno oddelenie ŠKD, bez miešania detí z iných tried,

- žiaci 4. ročníka nebudú mať ŠKD, domov odchádzajú po skončení vyučovania alebo po naobedovaní,

- keďže nebude ranný klub, žiaci prichádzajú do školy od 7:20 h vchodmi už predtým určenými, kde sa uskutoční ranný filter, nezabudnúť na povinnosť mať rúška!

Prosíme Vás, zabezpečte sa podľa týchto usmernení.

Ďakujeme za ústretovosť a pochopenie, snáď už čoskoro budeme pracovať v lepších podmienkach.

Chráňme si to najcennejšie – naše zdravie a zdravie našich rodín!