22. apríl - DEŇ ZEME
20.apríl.2022

Deň Zeme si pripomíname od roku 1970, vznikol ako reakcia na rozsiahle poškodzovanie životného prostredia a jeho cieľom je pripomenutie si našej závislosti na cenných daroch, ktoré nám poskytuje Zem. Zemské zdroje nie sú nevyčerpateľné a je potrebné venovať sa otázkam životného prostredia a prostredníctvom spoločného celosvetového úsilia chrániť jej poklady pre budúce generácie ľudí a ostatných tvorov žijúcich na Zemi.

Aj v našej škole sa snažíme myslieť na budúcnosť našej Zeme a na rôznych vyučovacích predmetoch vštepujeme deťom úctu a rešpekt k prírode, zdôrazňujeme nevyhnutnosť jej ochrany.

Konzultačné hodiny

-15.apríl.2024