Výsledky okresného kola v Pytagoriáde
20.apríl.2021

Pytagoriáda je matematická súťaž, v ktorej okrem správnosti vypočítaných príkladov rozhoduje aj čas, za ktorý žiaci vypočítajú dané príklady. Za správnosť a za čas vypočítaných príkladov sa prideľujú príslušné body. Výsledné hodnotenie bodov sa teda skladá z dvoch položiek, z bodov za správnosť a z bodov za čas. Účastníkmi vyššieho kola súťaže môžu byť len žiaci, ktorí úspešne absolvovali nižšie kolo súťaže. Tento rok bolo aj okresné kolo on-line formou, čo bolo dosť náročné.

Krásne umiestnenie dosiahli naši žiaci 6. ročníka:
1. Benjamín Bečka 6.A
2. Lukáš Sojčák 6.C
3. Samuel Mikula 6.B

Ďalší 23 žiaci z našej školy boli úspešnými riešiteľmi.

Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy!

ÚSPECHY

Konzultačné hodiny