Nariadená dezinsekcia - prevencia pedikulózy
21.november.2016

Vážení rodičia,

v dňoch od 11. 11. do 18. 11. 2016 bolo nutné v rodinách vykonať kontrolu vlasov u detí a vykonať dezinsekciu (v rámci prevencie pedikulózy /zavšivavenia/ aj u zdravých detí).

POZOR!

Rodič bol povinný do 24. 11. 2016 podpísať a doručiť do školy písomné prehlásenie,

že dieťaťu vlasy skontroloval, vyčistil a dieťa neprejavuje príznaky zavšivavenia (toto prehlásenie deti obdržali v škole, v prípade, že ho dieťa neprinieslo, nájdete ho TU.)

Ak ste toto prehlásenie do dnešného dňa nedoručili, urobte tak v čo najkratšom čase (protiepidemické opatrenie je nariadené RÚVZ v Dolnom Kubíne - viď nižšie).

Pokyn RŠ č. 1/2016 k prevencii pedikulózy TU.

Rozhodnutie RÚVZ v Dolnom Kubíne o zabezpečení protiepidemických opatrení proti šíreniu pedikulózy v detských kolektívoch TU - časť 1, časť 2.