Zaujímavé projekty počas dištančného vzdelávania na II. stupni
20.november.2020

Napriek tomu, že na II. stupni aktuálne prebieha dištančné vzdelávanie, žiaci pracujú aj na rôznych zaujímavých projektoch. Na ZOOM hodinách dostávajú od učiteľov jasné pokyny a potom sa snažia uchopiť témy po svojom.

Napríklad piataci na dejepise pátrajú v minulosti svojich rodín - zostavujú rodokmene a pracujú so starými fotografiami. Ďalšie zadanie znie: "Nakresli mapu svojej vymyslenej krajiny".

Siedmaci na občianskej náuke zas pracujú na pavučinách svojich osobností, či dokumentujú cestu svojich doterajších životov.

A pokračujeme aj na iných predmetoch...

Viac projektov nájdete v našej GALÉRII PRÁC ŽIAKOV.

Krásnu Veľkú noc!

-27.marec.2024