ZŠ Martina Kukučína
"Každé poznanie vychádza zo srdca, každé vzdelanie zo života"

 


Informácie pre žiakov a rodičov k priebehu celoslovenského testovania žiakov 5. ročníka ZŠ (Testovanie 5 - 2022) nájdete v menu TESTOVANIE T9 A T5.



ÚSPECHY


Naši bedmintonisti šiesty na Slovensku
14.apríl.2016



V dňoch 12. a 13. apríla 2016 sa žiaci našej školy zo 7.C triedy

 

Samuel Poláček a Michal Kurhajec

 

zúčastnili Majstrovstiev Slovenska v bedmintone žiakov základných a stredných škôl v Liptovskom Mikuláši v Liptov aréne.

 

Vybojovali nádherné 6. miesto.

 

 

Viac informácií si môžete prečítať TU.

 



ÚSPECHY  





Volejbalistky opäť víťazili!
10.apríl.2016



Severoslovenská liga starších žiačok vo volejbale pokračovala aj

v sobotu 9. 4. 2016 a naše dievčatá získali opäť dve výhry.


VK ORAVA Dolný Kubín - TJ SLAVIA Zvolen

 

3:0 (13, 22, 16)

3:0 (17, 25, 15)

 



 

Bližšie informácie TU. Viac fotografií - FOTOGALÉRIA.



ÚSPECHY  





Plavecký úspech na Veľkej cene Nových Zámkov
5.apríl.2016



Prvú aprílovú sobotu 2. 4. 2016 mladá pretekárka Karolína Salcerová

z Triatlon teamu Dolný Kubín excelentne reprezentovala mesto Dolný Kubín a našu školu na plaveckých pretekoch o Veľkú cenu Nových Zámkov.

Získala jednu zlatú, tri strieborné a jednu bronzovú medailu:

 

1. miesto: 200 m znak 2:44,10;

2. miesto: 200 m voľný spôsob 2:25,92; 50 m znak 35,02; 400 m polohové preteky 5:51,13;

3. miesto: 100 m voľný spôsob 1:06,75

 

Držíme jej palce aj v zostávajúcej časti sezóny, ktorá vyvrcholí v júni majstrovstvami Slovenska.



ÚSPECHY  





Náš úspech na okresnom kole Hviezdoslavovho Kubína
4.apríl.2016



1. apríla 2016 sa v Mestskom kultúrnom stredisku v našom meste konalo okresné kolo Hviezdoslavovho Kubína.

 

Súťaže sa zúčastnilo 16 oravských škôl.

 

Naši žiaci opäť zožali úspech vo všetkých troch kategóriách!

 

I. kategória – poézia

1. miesto: Adam Tittel

2. miesto: Natália Smoleňová

 

I. kategória – próza

2. miesto: Naďa Olexová

 

II. kategória – próza

1. miesto: Viktória Bednárová

3. miesto: Alžbeta Lujza Večereková

 

III. kategória – poézia

2. miesto: Samuel Poláček



ÚSPECHY  





Naši žiaci opäť úspešní!
14.marec.2016



Dejepisná olympiáda – okresné kolo - 9. 2. 2016 (p. uč. Rázga)

3. miesto Mordel Michal 7.B (kategória E)

 

Pytagoriáda  – okresné kolo – 8. a 9. 3. 2016

2. miesto Olexová Naďa 3.B (kategória P3, p. uč. Jurčová)

1. miesto Adamec Adam 7.C (kategória P7, p. uč. Michaligová)

3. miesto Poláček Samuel 7.C (kategória P7, p. uč. Michaligová)

 

Chemická olympiáda  – okresné kolo – 10. 3. 2016 (p. uč. Bednárová)

1. miesto Vankúšová Júlia 9.D (kategória D)



ÚSPECHY  






 

[domov] [predchádzajúca] 1 ... 10 11 12 13 [14] 15  [ďalšia]66-70 z 72


Posledné oznamy


Kategórie