ZŠ Martina Kukučína
"Každé poznanie vychádza zo srdca, každé vzdelanie zo života"Pasovanie prváčikov za čitateľov našej knižniciUž aj prváčikovia sú čitateľmi našej knižnice.


Jesenné variácie v našej školeJeseň aj k nám zavítala.


Odpočinková činnosť v klubeKeď prší, nám to nevadí. Zábavu si vieme nájsť.


Dedko, babka – mesiac úcty k staršímDedko, babka, ľúbime Vás.


Jesenné všeličoJe obdobie gaštanov. Deti cez víkend kopu gaštanov nazbierali a pustili sa do tvorenia.


Švihadlová showV piatok 13. októbra klubáčikovia zažili super deň. Zaskákali si na švihadle, podliezali a preskakovali lano, niektorí nám predviedli aj škôlku na švihadle. Všetci to zvládli na jednotku, tí najmenší, ktorí ešte nevedeli, tí sa naučili.


Náučný chodník na TrninyStarší klubáčikovia sa v piatok 29. septembra zas vybrali preskúmať náučný chodník na Trniny. Niektorí tam boli prvýkrát. Určite sa tam ešte vrátime, výhľady na &dolný Kubín sú nádherné.


Vítame prváčikov – pohybové a edukačné aktivityDeti sa veľmi rady hrajú a pri hre sa vedia dokonale zabaviť a odreagovať. V piatok 29. septembra naši  najmenší klubáčikovia takto veselo strávili popoludnie za krásneho slnečného počasia.


Týždeň mobilityV mesiaci september prebiehal Týždeň mobility  a v ŠKD sa rozhodli, že pre deti pripravia zaujímavé aktivity. Starší sa vybrali na náučný chodník Kuzmínovo. A naši najmenší tiež nezaostávali a pod vedením pani vychovávateliek si vyskúšali: kreslenie dopravných značiek, dopravných prostriedkov, riešenie dopravného kvízu, súťaž v jazde na kolobežkách a bicykli, tvorbu plagátov s rôznymi dopravnými prostriedkami. Preverili si aj obratnosť v skákaní cez švihadlo a lano. Klubáčikovia predviedli, čo sa naučili na gymnastickom a futbalovom krúžku. Počasie bolo skvelé  a bolo veselo. O rok si to všetci určite radi zopakujú.