Karnevalová zábava

V piatok 9. februára dopoludnia sa klubáčikovia v krásnych a nápaditých maskách vyšantili dosýta a po krátkom oddychu pokračovali aj poobede v oddeleniach ŠKD.

Karneval môže začať

Klubáčikovia sa už tešia na karneval.

Druháci v školskej knižnici

Príprava na vyučovanie v ŠKD môže vyzerať aj takto. V priestoroch našej školskej knižnice čítanie išlo jedna radosť.

Tvorba v zime

Naši klubáčikovia sa veru nikdy nenudia.

Výstava v MsKS

Klubáčikovia si boli pozrieť tvorbu detí z materských škôl. Aj my máme šikovné ručičky, o čom vás presvedčia ukážky z našej tvorby.

Prvé zimné tvorenie

Deti maľovali, lepili a tvorili zimné námety – Mikuláš, Sneh, Stromček a Vianoce, Snehuliak, Rukavičky a čiapky plné farieb.

Radosť z prvých snehových vločiek

Prišiel k nám Mikuláš

To bolo radosti a veselosti, očakávania, čo to ten Mikuláš vo vreci má.

Pasovanie prváčikov za čitateľov našej knižnici

Už aj prváčikovia sú čitateľmi našej knižnice.

Jesenné variácie v našej škole

Jeseň aj k nám zavítala.

Odpočinková činnosť v klube

Keď prší, nám to nevadí. Zábavu si vieme nájsť.

Dedko, babka – mesiac úcty k starším

Dedko, babka, ľúbime Vás.

Jesenné všeličo

Je obdobie gaštanov. Deti cez víkend kopu gaštanov nazbierali a pustili sa do tvorenia.

Švihadlová show

V piatok 13. októbra klubáčikovia zažili super deň. Zaskákali si na švihadle, podliezali a preskakovali lano, niektorí nám predviedli aj škôlku na švihadle. Všetci to zvládli na jednotku, tí najmenší, ktorí ešte nevedeli, tí sa naučili.

Náučný chodník na Trniny

Starší klubáčikovia sa v piatok 29. septembra zas vybrali preskúmať náučný chodník na Trniny. Niektorí tam boli prvýkrát. Určite sa tam ešte vrátime, výhľady na &dolný Kubín sú nádherné.

Vítame prváčikov – pohybové a edukačné aktivity

Deti sa veľmi rady hrajú a pri hre sa vedia dokonale zabaviť a odreagovať. V piatok 29. septembra naši  najmenší klubáčikovia takto veselo strávili popoludnie za krásneho slnečného počasia.

Týždeň mobility

V mesiaci september prebiehal Týždeň mobility  a v ŠKD sa rozhodli, že pre deti pripravia zaujímavé aktivity. Starší sa vybrali na náučný chodník Kuzmínovo. A naši najmenší tiež nezaostávali a pod vedením pani vychovávateliek si vyskúšali: kreslenie dopravných značiek, dopravných prostriedkov, riešenie dopravného kvízu, súťaž v jazde na kolobežkách a bicykli, tvorbu plagátov s rôznymi dopravnými prostriedkami. Preverili si aj obratnosť v skákaní cez švihadlo a lano. Klubáčikovia predviedli, čo sa naučili na gymnastickom a futbalovom krúžku. Počasie bolo skvelé  a bolo veselo. O rok si to všetci určite radi zopakujú.