Prišiel k nám ujo včelár

Dozvedeli sme sa veľa o živote včielok, odteraz nám bude medík chutiť ešte viac.

Vyššie, rýchlejšie, silnejšie

Klubáčikovia strávili krásne športové popoludnie na vynovenom atletickom štadióne.

Deň otcov

Klubáčikovia nezabudli na sviatok oteckov.

Rekreačné popoludnia

Naši klubáčikovia sa nevedia nasýtiť hier, veď škola hrou. :-)

Z rozprávky do rozprávky

Klubáčikovia sa presunuli do sveta rozprávok, len tak pomocou fantázie a farbičiek.

Deň rodiny

Pre mamičky z lásky vytvorili klubáčikovia krásne košíčky.

Až raz budem požiarnikom...

Exkurzia u hasičov zaujala hlavne chlapcov. Čo ak budem raz požiarnikom?

V zdravom tele zdravý duch

Klubáčikovia využívajú krásne slnečné počasie na pohybové aktivity. V škole máme nové multifunkčné ihrisko, ktoré ich nesmierne potešilo.

Deň Zeme

Klubáčikovia prispeli k ozdraveniu našej planéty aj takto.

Eko vychádzka – Deň Zeme

Krásne popoludnie deti strávili na náučnom chodníku Kuzmínovo. Pre niektorých to bola premiéra.

Darčeky pre Zem

Naša planéta mala narodeniny, klubáčikovia jej vyrobili pár krásnych drčekov.

Karnevalová zábava

V piatok 9. februára dopoludnia sa klubáčikovia v krásnych a nápaditých maskách vyšantili dosýta a po krátkom oddychu pokračovali aj poobede v oddeleniach ŠKD.

Karneval môže začať

Klubáčikovia sa už tešia na karneval.

Druháci v školskej knižnici

Príprava na vyučovanie v ŠKD môže vyzerať aj takto. V priestoroch našej školskej knižnice čítanie išlo jedna radosť.

Tvorba v zime

Naši klubáčikovia sa veru nikdy nenudia.

Výstava v MsKS

Klubáčikovia si boli pozrieť tvorbu detí z materských škôl. Aj my máme šikovné ručičky, o čom vás presvedčia ukážky z našej tvorby.

Prvé zimné tvorenie

Deti maľovali, lepili a tvorili zimné námety – Mikuláš, Sneh, Stromček a Vianoce, Snehuliak, Rukavičky a čiapky plné farieb.

Radosť z prvých snehových vločiek

Prišiel k nám Mikuláš

To bolo radosti a veselosti, očakávania, čo to ten Mikuláš vo vreci má.

Pasovanie prváčikov za čitateľov našej knižnici

Už aj prváčikovia sú čitateľmi našej knižnice.

Jesenné variácie v našej škole

Jeseň aj k nám zavítala.

Odpočinková činnosť v klube

Keď prší, nám to nevadí. Zábavu si vieme nájsť.

Dedko, babka – mesiac úcty k starším

Dedko, babka, ľúbime Vás.

Jesenné všeličo

Je obdobie gaštanov. Deti cez víkend kopu gaštanov nazbierali a pustili sa do tvorenia.

Švihadlová show

V piatok 13. októbra klubáčikovia zažili super deň. Zaskákali si na švihadle, podliezali a preskakovali lano, niektorí nám predviedli aj škôlku na švihadle. Všetci to zvládli na jednotku, tí najmenší, ktorí ešte nevedeli, tí sa naučili.

Náučný chodník na Trniny

Starší klubáčikovia sa v piatok 29. septembra zas vybrali preskúmať náučný chodník na Trniny. Niektorí tam boli prvýkrát. Určite sa tam ešte vrátime, výhľady na &dolný Kubín sú nádherné.

Vítame prváčikov – pohybové a edukačné aktivity

Deti sa veľmi rady hrajú a pri hre sa vedia dokonale zabaviť a odreagovať. V piatok 29. septembra naši  najmenší klubáčikovia takto veselo strávili popoludnie za krásneho slnečného počasia.

Týždeň mobility

V mesiaci september prebiehal Týždeň mobility  a v ŠKD sa rozhodli, že pre deti pripravia zaujímavé aktivity. Starší sa vybrali na náučný chodník Kuzmínovo. A naši najmenší tiež nezaostávali a pod vedením pani vychovávateliek si vyskúšali: kreslenie dopravných značiek, dopravných prostriedkov, riešenie dopravného kvízu, súťaž v jazde na kolobežkách a bicykli, tvorbu plagátov s rôznymi dopravnými prostriedkami. Preverili si aj obratnosť v skákaní cez švihadlo a lano. Klubáčikovia predviedli, čo sa naučili na gymnastickom a futbalovom krúžku. Počasie bolo skvelé  a bolo veselo. O rok si to všetci určite radi zopakujú.