Informácie o stravovaní v školskej jedálni od 1.9.2021 nájdete v menu vľavo "ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ".

Nízky záujem o desiatu
22.september.2021

Oznam pre rodičov:

Desiate, ktoré poskytuje školská jedáleň ako doplnkové stravovanie, sa od 1.10.2021 NEBUDÚ PRIPRAVOVAŤ z dôvodu nízkeho záujmu o tieto desiate.

Ďakujeme za pochopenie.

Aktualizované dokumenty
10.september.2021

Dňa 9. 9. 2021 (štvrtok) bol aktualizovaný manuál ŠKOLSKÝ SEMAFOR v nadväznosti na vydanie novej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorá skracuje dĺžku karantény osôb po kontakte s ...

Tiež tu nájdete Rozhodnutie MŠVVaŠ účinné od 1.9.2021 a USMERNENIE pre školy k návšteve Svätého otca Františka na Slovensku v dňoch 12. až 15. septembra 2021.

Prílohy:

- ŠKOLSKÝ SEMAFOR

- Rozhodnutie MŠVVaŠ od 1.9.2021

- USMERNENIE pre školy k návšteve Svätého otca Františka na Slovensku

Ponuka záujmových útvarov CVČ
8.september.2021

Ponuku záujmových útvarov CVČ pri ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín a záväznú prihlášku nájdete na podstránke "CVČ, ZÁUJMOVÁ Č.".

Najnovšie do tejto ponuky pribudol aj "Mediálny krúžok" pre žiakov 7. až 9. ročníka.

Ďalšie informácie - v kancelárii školy.

POZVÁNKY

Preplácanie dopravného
3.september.2021

Informácie o preplácaní dopravného pre dochádzajúcich žiakov (predovšetkým pre nových žiakov a pre tých, kde nastala zmena) - TU

Čestné vyhlásenie potrebné ku preplácaniu cestovného - TU

Potvrdenie o návšteve školy
2.september.2021

Vážení rodičia,

naša škola Vám ponúka možnosť kedykoľvek si vytlačiť potvrdenie o návšteve školy priamo cez Edupage. Hoci toto potvrdenie nemá pečiatku školy, obsahuje QR kód, ktorým sa dá pravdivosť potvrdenia kedykoľvek overiť. Potvrdenie s QR kódom je preto praktickejšie a zároveň bezpečnejšie, ako tradičné papierové potvrdenie s pečiatkou, lebo sa nedá sfalšovať.

Dopredu si ale overte, či inštitúcia, pre ktorú potvrdenie tlačíte, nevyžaduje aj pečiatku školy. Niektoré inštitúcie majú aj vlastné tlačivo.

Návody:

"Rodič - ako vytlačiť potvrdenie o návšteve školy pre svoje dieťa?"

"Ako si môžem uložiť potvrdenie o návšteve školy do mobilu?"

[1] 2 3 4 5 6 7 ... 60 [ďalšia]1-5 z 297

Nízky záujem o desiatu