ZŠ Martina Kukučína
"Každé poznanie vychádza zo srdca, každé vzdelanie zo života"

 


Informácie o stravovaní v školskej jedálni od 1.9.2021 nájdete v menu vľavo "ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ".JÚN 2018Slávnostné vyhodnotenie hokejovej sezóny
29.jún.2018V priestoroch našej školy sa vo štvrtok 19. júna 2018 uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie hokejovej sezóny 2017/2018 domáceho klubu MHK Dolný Kubín.

 

Viac informácií a fotografií nájdete TU.

 

     OZNAMY  

Letná čitáreň v parku M. Kukučína, KNIŽNÁ BÚDKA v našej škole
25.jún.2018     Poslanci za lepší Kubín prišli s projektom letnej čitárne, ktorá bude inštalovaná v parku Martina Kukučína, v altánku pri pávoch. Skúšobne v termíne 1. až 15. júla 2018 a v prípade, že nebude terčom vandalizmu, bude predĺžená na celé letné prázdniny. Sprievodnými podujatiami budú čítania deťom a ďalšie aktivity zamerané na rodiny a spoločné čítanie.

 

     Aj Vy máte možnosť stať sa súčasťou tejto letnej čitárne a to symbolickým darovaním starých kníh. Každá kniha by mala obsahovať venovanie, aby bolo jasné, ktorá rodina ju na tento účel darovala. Jedna rodina by mala poskytnúť len jednu knihu. Pre symbolický účel postačí, ak jedna ZŠ zabezpečí 5 až 10 kusov takýchto kníh.

 

  

 

Naša škola tiež inštalovala v školskom areáli KNIŽNÚ BÚDKU/SCHRÁNKU (fotografie - v našej FOTOGALÉRII), kde nájdete knihy, ktoré si môžete prečítať. Do tejto schránky máte možnosť prispieť darovaním kníh, ktoré potešia mnoho ďalších ľudí, ...


celý článok...


POZVÁNKY  

Lesný slovník slovensko-český - 1. miesto
24.jún.2018Žiaci 2. A získali 1. miesto v kategórii mladších žiakov v súťaži o "Naj lesnú knihu - Lesný slovník",

ktorá bola súčasťou 8. ročníka projektu LES UKRYTÝ V KNIHE.

 

Dňa 21. júna sa zúčastnili slávnostného vyhodnotenia celej kampane spojeného s odovzdávaním cien

v Krajskej knižnici Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

 

  

 

Fotografie a "Lesný slovník" si môžete pozrieť v našej FOTOGALÉRII.ÚSPECHY  

Putovný pohár Alina, zber papiera, EKO vitrína
14.jún.2018V našej škole sa snažíme, aby sme prispeli k ochrane našej krajiny, našej planéty, učíme sa o tom, ako triediť odpad a recyklovať. Svedčia o tom mnohé EKO aktivity, ktoré organizujeme počas školského roka a medzi naše najnovšie úspechy patria:

 

Zisk putovného pohára Alina na celý ďalší školský rok. V tomto školskom roku sa nám vďaka usilovnosti žiakov a rodičov 1. stupňa podarilo zozbierať 1 079 kg hliníkového odpadu.

 

V poslednom zbere papiera žiaci priniesli spolu vyše 14 300 kg papiera.

 

V areáli školy sme inštalovali EKO vitrínu s cieľom prakticky poučiť o rozložiteľnosti rôznych predmetov a materiálov s uvedením rokov potrebných na rozloženie v pôde.

 

      

 

Viac fotografií a informácií nájdete v našej FOTOGALÉRII.ÚSPECHY  


 

[domov] 1-4 z 4


Posledné oznamy


Nízky záujem o desiatu

-22.september.2021


Aktualizované dokumenty

-10.september.2021


Ponuka záujmových útvarov CVČ

-8.september.2021


Kategórie